Як проводиться конференція

Як проводиться конференція

Конференція має дві частини - очну і дистанційну.

Очна частина конференції пройде в Київському національному університеті будівництва і архітектури, за адресою Повітрофлотський проспект, 31, аудиторія 102 (перший поверх, наліво, в кінці коридору).

Реєстрація доповідачів з 9:00, відкриття конференції о 10:00. Вхід на конференцію вільний. Слухачам реєструватися не потрібно. Програма очної частини конференції буде розміщена на сайті. Під час проведення очної частини конференції передбачається вести пряму веб-трансляцію, а по її завершенню на сайті конференції будуть розміщені відеозаписи виступів. Адреса трансляції буде зазначена на титульній сторінці сайту конференції.

У дистанційній частині конференції беруть участь автори усіх розміщених на сайті доповідей, а також гості сайту. Дистанційна частина передбачає діалог з авторами доповідей через розміщений після кожної доповіді форум.

Доступ до розміщених на сайті доповідей - вільний і не потребує реєстрації, а щоб задати питання автору або взяти участь в обговоренні доповіді на форумі, треба:

  1. зареєструватися на сайті, натиснувши в правому верхньому куті екрану посилання Вхід,
  2. одержати відповідний статус у курсі, де розміщена доповідь, натиснувши посилання «Зареєструвати мене на цей курс»:

Дистанційна частина конференції проходитиме як до, так і після очної.

Якщо Ви бажаєте одержати запрошення на наступну конференцію MoodleMoot Ukraine, зареєструйтеся на цьому сайті.


Как проводится конференция

Конференция имеет две части - очную и дистанционную.

Очная часть конференции пройдет в Киевском национальном университете строительства и архитектуры, по адресу Воздухофлотский проспект, 31, аудитория 102 главного корпуса первый этаж, налево, в конце корридора).

Регистрация очных участников с 9:00, открытие конференции в 10:00. Вход на конференцию свободный. Слушателям регистрироваться не нужно. Программа очной части конференции будет размещена на сайте. Во время проведения очной части конференции предполагается вести прямую веб-трансляцию по адресу указанному на титульной странице сайта конференции.

В дистанционной части конференции принимают участие авторы всех размещенных на сайте докладов, а также гости сайта. Дистанционная часть предусматривает диалог с авторами докладов через размещенный возле каждого доклада форум.

Доступ к размещенным на сайте докладам - свободный и не требует регистрации, а чтобы задать вопрос автору или принять участие в обсуждении доклада на форуме, нужно:

  1. зарегистрироваться на сайте, нажав в правом верхнем угле экрану ссылку Вход,
  2. получить соответствующий статус в курсе, где размещен доклад, нажав ссылку «Записаться на курс»:

Дистанционная часть конференции будет проходить как до, так и после очной.

Если Вы желаете получить приглашение на следующую конференцию MoodleMoot Ukraine, зарегистрируйтесь на этом сайте.

Остання зміна: четвер 9 травень 2019 16:03